ANGELBIRD TECHNOLOGIES

KARTY PAMIĘCI i CZYTNIKI KART DLA PROFESJONALISTÓW

Karty pamięci – zmienna, która determinuje bezpieczeństwo, wpływa na workflow jak i zdrowie fotografa. Często zastanawiamy się, czy przypadkiem nie jest to najważniejsza składowa w zestawie fotograficznym ? Gdyby tak się mocniej zastanowić, cóż by było bez nich? 🙂

Każdy fotograf czy kamerzysta wie, jak ważna jest karta pamięci. Od niej zależy, jak dużo zdjęć czy filmów jesteśmy w stanie przechowywać. Warto jednak zwrócić uwagę, że pojemność karty, przez lata była tematem najważniejszym, obecnie jednak w związku z wysokiej jakości rejestrowanymi materiałami – prędkości zapisu i odczytu stały się kluczowe. Kolejnym istotnym aspektem jest odporność kart na warunki zewnętrzne.

Firma Foto-Technika od lipca 2020 roku jest oficjalnym dystrybutorem produktów od Angelbird Technologies.

Angelbird Technologies to austriacka firma zajmująca się produkcją i rozwojem nowoczesnych technologii. Firma swoją siedzibę zlokalizowaną ma w austriackich Alpach.
Angelbird projektuje sprzęt dla profesjonalistów, który ma wytrzymać wszystko. I to jest właśnie jeden z wyróżników produktów Angelbird – są świetnie wykonane i przystosowane do pracy w najgorszych warunkach.

Dewizą firmy jest dostarczanie produktów tylko najwyższej jakości o możliwie najlepszych parametrach transferu danych wzbogaconych innowacyjnymi rozwiązaniami. Technologie którymi może pochwalić się Angelbird to:
• Stable Stream™ – ciągły stabilny transfer danych
• Solid Connect™ – nowatorskie złącze
• Solid Stack™– zabezpiecza dane przed skokami temperatury i trudnymi warunkami atmosferycznymi, zabezpiecza dane przy zmniejszonym poborze mocy
• Procesor Y1 – specjalnie zaprojektowany do obsługi plików RAW i video o dużej rozdzielczości
Angelbird oferuje swoim klientom darmowy program wsparcia w przypadku utraty danych. Firma ma udokumentowane doświadczenie w odzyskiwaniu danych i dokłada wszelkich starań aby odzyskać pliki na dowolnym nośniku Angelbird.


­­

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych pojawia się wiele testów, recenzji, opinii. Poniżej przedstawiamy część z nich i zachęcamy do zapoznania się:

1. Recenzja wideo Dawida Zielińskiego:

2. Prezentacja produktu Patryka Erbetowskiego­­­­

3. Poradnik, jaką kartę pamięci wybrać?

Jaką kartę pamięci wybrać?

4. ANGELBIRD CFEXPRESS w wyjątkowych cenach

5. Recenzja Michała Wardy – 3 BŁĘDY, JAKIE POPEŁNIA WIELU FOTOGRAFÓW + DLACZEGO WYBRALIŚMY KARTY ANGELBIRD

Karty Angelbird

6. Recenzja wideo Jacka Woźniaka

7. Recenzja wideo Dawida Mazura

8. Czytnik Angelbird w rękach Pawła Leśniaka i Łukasza Popielarza.

9. Czytnik Angelbird w praktyce – test Andrzeja Batko

10. O czytniku Angelbird – Michał Kotrabiński

Language