ANGELBIRD CFEXPRESS w wyjątkowych cenach

  • Angelbird AV PRO CFexpress 256GB – 1299zł
  • Angelbird AV PRO CFexpress 512GB – 2299zł

Karty Angelbird CFexpress 2.0 typ B serii AV Pro zostały specjalnie zaprojektowane do niezawodnej i super wydajnej pracy z najnowszymi modelami kamer i aparatów cyfrowych ze szczególnym uwzględnieniem zapisu i odczytu zdjęć seryjnych w RAW oraz surowego wideo w rozdzielczości 4K, 6K, 8K i 12K. Karty dysponują ochroną przed przegrzewaniem aparatu i działają ze zmniejszonym poborem mocy. Dzięki magistrali PCIe 3.0 x2 dysponują imponującą wydajnością wynoszącą maksymalnie 1700MB/s w odczycie i 1500MB/s w zapisie.

Karty są kompatybilne z urządzeniami dysponującymi interfejsem CFexpress 2.0 typ B i są to min Canon EOS-1D X Mark III, EOS C500 Mark II, EOS C300 Mark III i EOS R5, Nikon Z 7, Z 6 i D6 oraz Panasonic LUMIX DC- S1 i DC-S1R.
Seria produktów AV Pro jest przeznaczona dla profesjonalnych twórców i uwzględnia ich rzeczywiste potrzeby co do bezpieczeństwa danych, jakości transferu surowego materiału rejestrowanego w najwyższych rozdzielczościach.  Karty CFexpress są objęte ochroną przed złymi warunkami atmosferycznymi, odporne na wstrząsy i promieniowanie rentgenowskie oraz są testowane pod kątem bezpiecznej pracy w temperaturach ekstremalnych od -25 ° C do 85 ° C.

Angelbird

BEZPŁATNA PROFESJONALNA USŁUGA ODZYSKIWANIA DANYCH

Angelbird oferuje bezpłatną profesjonalną usługę odzyskiwania danych we wszystkich swoich produktach, zapewnia profesjonalny personel, który ocenia problem i bezpiecznie próbuje odzyskać dane w swoim laboratorium wraz z bezpłatną ekspresową wysyłką.
Bezpłatną opieką odzyskiwania danych objętę są wszystkie nośniki Angelbird w całym okresie życia produktu również po upływie gwarancji.

Ta usługa obejmuje nośniki, na których wystąpiły fizyczne uszkodzenia i / lub problemy z oprogramowaniem, takie jak uszkodzenie danych lub plików. Ponadto Angelbird zapewnia ochronę prywatności i poufności ich treści.

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga na którym znajdziecie wiele ciekawych artykułów, testów sprzętu którego jesteśmy dystrybutorem w Polsce oraz interesujących wywiadów ze znanymi fotografami.

Language