Statywy Leofoto i Benro – promocja

Foto-Technika oficjalny dystrybutor marek Leofoto i Benro, uruchamia promocję na statywy z serii premium.

Od 1 września do 30 września 2021 wszystkie produkty Leofoto oraz statywy Benro z serii Bat, Rhino, Tortoise będzie można kupić z 20% rabatem.

Produkty biorące udział w promocji objęte są 10 letnią gwarancją!

Produkty dostępne są w najlepszych sklepach fotograficznych w Polsce.

Leofoto od początku istnienia marki specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji akcesoriów fotograficznych, zapewniając najlepszy system dla profesjonalnych fotografów. Jedyną misją Leofoto jest bycie wyborem profesjonalistów w zakresie stabilizacji obrazu.

Każdy produkt Leofoto jest opracowywany z punktu widzenia fotografa. Produkty są innowacyjne, praktyczne, trwałe, funkcjonalne i proste. Marka oferuje różnorodne akcesoria fotograficzne odpowiednie do różnych typów fotografii, portretu, ruchu, makro, panoramy, obserwacji ptaków czy krajobrazu.

Bat, Rhino, Tortoise to zupełnie nowe najlepsze linie statywów od Benro.

Seria statywów fotograficznych Rhino jest idealna połączenie siły i wagi bez utraty stabilności. Jego składana do tyłu konstrukcja sprawia, że ​​jest niezwykle przenośny, a jego wytrzymałość, że ​​równie dobrze sprawdzi się w studiu.

Małe, ale potężne statywy z serii Tortoise zostały opracowane z myślą o tych, którzy szukają kompaktowego, lekkiego statywu podróżnego, który zachowuje stabilność. Dostępne są dwa rodzaje statywów z serii Tortoise: jeden do zdjęć z płaską platformą, a drugi do wideo wyposażony w kulistą platformę do poziomowania, na której można zamontować odpowiednią głowice.

Kolekcja Benro Bat to innowacyjna seria statywów z ustawianymi kątami nóg, które pozwalają ustawić aparat w pozycjach, których nie są w stanie zapewnić tradycyjne statywy.
Bez względu na to, dokąd się wybierasz, czy to kanion, jaskinia lodowa czy środek pustyni, Twój Benro Bat będzie tam, aby wspierać Cię w najtrudniejszych lokalizacjach z niezwykłą elastycznością.

Language