7artisans w dystrybucji Foto-Techniki.

Ostatnie lata w branży fotograficznej pokazują szereg zmian, kurczenie się rynku, z drugiej strony pojawianie się na nim, nowych, niezależnych i ambitnych marek.

Foto-Technika poszukuje właśnie takich, ale przede wszystkim sprawdzonych i oferujących dobre produkty.

W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z bardzo perspektywiczną a już rozpoznawalną na rynku firmą 7artisans.
7Artisans to marka założona w 2015 roku przez grupę przyjaciół. Projekt powstał dzięki połączeniu wiedzy technicznej z zakresu optyki, doświadczenia w prowadzeniu linii produkcyjnych oraz oczywiście pasji do fotografii. Jeden z twórców marki jest kolekcjonerem obiektywów Leica w pierwszej kolejności powstało szkło właśnie z mocowaniem Leica M.

7artisans, którego celem nadrzędnym jest stworzenia dobrych jakościowo, wyróżniających się obiektywów dostępnych w niskiej cenie. Do końca 2016 powstały pierwsze 100 sztuk różnych prototypowych obiektywów, z których następnie powstały modele produkcyjne dostępne dziś na rynku. W chwili obecnej oferta marki obejmuje 18 typów obiektywów i wciąż jest rozbudowywana. Szalenie istotną cechą tych obiektywów jest dostępność dla szerokiego wachlarza bagnetów.

Oferowane obiektywy wyróżniają się wśród reszty nawiązując do kultowych starych konstrukcji optycznych, ich charakteru i pięknego obrazowania.

Language