Walizka fotograficzna ThinkTank Airport Advantage XT oraz ThinkTank Stand Manager 52

Szukasz pomysłu jak zabrać swój sprzęt na sesje? A masz oprócz aparatu, backupu i obiektywów dodatkowo statywy i oświetlenie? Zobacz co może zaproponować Tobie amerykański producent ThinkTank.

Airport Advantage XT  firmy Think Tank to wyjątkowo pojemna walizka fotograficzna, która została zaprojektowana tak aby spełnić wymagania większości międzynarodowych i amerykańskich linii lotniczych, jednocześnie zachowując niską wagę.

Duża komora główna i 17 regulowanych przegród może pomieścić osiem do dziesięciu obiektywów, lamp błyskowych, akcesoriów i do dwóch korpusów lustrzanek cyfrowych z gripem. Użytkownicy systemów bezlusterkowych zmieszczą w niej co najmniej taką samą liczbę obiektywów oraz dwa aparaty, a także lampą błyskową. 

Na zewnątrz walizki znajduje się rozciągliwa kieszeń mieszcząca jednocześnie 10-calowy tablet i 17-calowego laptopa. Duża przednia klapa z zamknięciem na rzep zakrywa rozciągliwą kieszeń. Wygodne przymocowanie statywu jest możliwe dzięki bocznej kieszeni.

walizka fotograficzna

Oprócz możliwości wygodnego przechowywania sprzętu fotograficznego oraz laptopa i tabletu, wnętrze pokrywy głównej komory zawiera dwie zapinane na zamek kieszenie organizacyjne, które ułatwiają przechowywanie długopisów, wizytówek, a także drobnej elektroniki. Dwa boczne uchwyty oraz czterostopniowy teleskopowy uchwyt górny pomagają podczas transportu lub przenoszenia walizki oraz w umieszczaniu Airport Advantage XT w schowku nad głową lub w bagażniku samochodu. Zamki głównej komory można zabezpieczyć własną kłódką.

walizka fotograficzna

Walizka z wierzchu wykonana jest z nylonu, natomiast spód pokryty jest poliuretanem co zapewnia wysoki stopień odporności na warunki atmosferyczne i ogólną trwałość. Dodatkowo nadkola pomagają chronić narożniki Airport Advantage XT przed uderzeniami w schody ruchome i krawężniki. Osłona przeciwdeszczowa z uszczelnionymi szwami zapewnia jeszcze lepszą ochronę przed złymi warunkami atmosferycznymi. Jeśli zajdzie taka potrzeba lub jeśli się zużyją, to koła, nadkola, podstawka pod stopy i teleskopowy uchwyt górny mogą być wymieniane przez użytkownika.

Fotografowie studyjni wiedzą, że statywy oświetleniowe są ciężkie, nieporęczne i trudne w transporcie.  Transportowanie mniejszych i lekkich statywów również bywa problematyczne, dzięki walizce Stand Manager, można oszczędzić miejsce, chronić samochód i w prosty sposób je transportować. Biorąc pod uwagę fakt że walizka jest wykonana z nylonu balistycznego 1680D dodatkowo pokryta powłoką hydrofobową DWR na wzmacnianym stelażu a jeździe na łożyskowanych kauczukowych kołach daje jej na starcie przewagę nad konkurencją.

walizka fotograficzna

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga na którym znajdziecie wiele innych testów i recenzji konsumenckich produktów marki Think Tank.

Language