Torba THINK TANK RETROSPECTIVE 4 V2.0 – test Andrzeja Batko


Każdy fotograf chce zadbać w najlepszy sposób o swój sprzęt, który służy mu do pracy lub hobbistycznie tworzy fotografie. W sieci mamy wysyp różnego rodzaju toreb, plecaków, kufrów i innych wynalazków służących do przechowywania, noszenia sprzętu fotograficznego. Jednak jak znaleźć coś sensownego? Wiadomo, każdy z nas ma inne wymagania co do sposobu przechowywania sprzętu — jednym zależy na mobilności, drugim na wyglądzie, trzecim na wykonaniu a czwartym na innowacyjności. I muszę przyznać, że te cztery cechy można znaleźć w torbach Think Tank Retrospective 4 v2.0!

SOLIDNA TORBA FOTOGRAFICZNA IDEALNA DO BEZLUSTERKOWCÓW

Nie skłamie — pisząc powyższy tytuł! Bardzo długi czas szukałem idealnej torby na co dzień. Torby do bezlusterkowca, która pomieści: aparat, obiektyw, dysk przenośny, drugi obiektyw, karty pamięci, portfel i ewentualnie klucze. Dzięki uprzejmości firmy Foto-Technika, dostałem możliwość przetestowania torby Think TANK Retrospective 4 v2.0 – i powiem, szczerze wygląd mi się jej bardzo spodobał ( oczywiście patrzyłem na najmniejszą torbę z rodziny ThinkTank ). Jednak nie byłem zainteresowany kupnem takiego produktu — pomyślałem, że kolejna torba, która będzie się bardziej nadawała do trzymania na regale niż do noszenia.  Postanowiłem, że przetestuje torbę i zobaczę ( przecież to mnie nic nie kosztuje).

Gdy otrzymałem swój egzemplarz Think TANK Retrospective 4 v2.0, byłem bardzo mile zaskoczony jakością wykonania! Świetnie wykonana, bardzo przemyślane rozwiązania takie jak możliwość usunięcia rzep, które przy odpinaniu mogą zwracać na nas uwagę, przypinka przeciwdeszczowa, czy też możliwość umieszczenia czegoś w przegrodzie dzielącej — to jest świetne! Do tego wygląd retro torby bardzo spodobał mi się i pasuje idealnie do aparatów Fuji film, które używam. Stwierdziłem dobra, dobra! Zobaczymy, jak sprawuje się torba podczas codziennego użytku. Tutaj muszę powiedzieć parę słów — torba jest nieziemsko wygodna! Pasek, który jest zamontowany, jest wykonany ( tutaj strzelam pianki/gąbki), przez co torba nie ześlizguje się z ramienia i jest bardzo wygodna. Osobiście mogę polecić ją każdemu, kto szuka czegoś niewielkiego na co dzień! Minusem dla mnie jest brak z boku kieszeni dodatkowych (małych), ale widziałem, że u starszych braci już te kieszenie się pojawiają. ?

ZOBACZ CAŁĄ GALERIĘ, PONIŻEJ RÓWNIEŻ ZNAJDZIESZ LINKI DO SKLEPU ?

www.thinktankphoto.com
www.f43.pl

W Torbie na zdjęciach znajduje się : 
Aparat FujiFilm XT20  + 25mm 7Artisans
Obiektyw + przejściówka 
Pudełko na karty pamięci 
Akumulatory 2szt. 
Dokumenty 

Sprawdź również inne moje wpisy – kliknij przycisk poniżej! ?

Andrzej Batko Fotografia - COVER - Facebook - Logo - Like - Blog dla fotografa
Language