Benro – 7/10 Lat gwarancji

Od początku pojawienia się marki Benro w Polsce czyli od 2008 r jesteśmy za nią całkowicie odpowiedzialni. Jako dystrybutor dbamy o promocję, dostępność produktów i opiekę gwarancyjną.

Firma Benro, która jest wiodącą marką wśród producentów statywów, stara się ciągle podnosić jakość swojej produkcji. Benro wypełnia to zadania inwestując w nowoczesne narzędzia i technologie oraz zatrudniając profesjonalnie wykwalifikowany zespół inżynierów i projektantów. Dzięki umiejętnemu połączeniu jakości, parametrów technicznych oraz ceny, Benro zapracowało sobie na doskonałą reputację wśród fotografów na całym świecie. Statywy, torby, plecaki i inne akcesoria marki to idealne rozwiązanie dla ludzi aktywnych i podróżujących. Solidne wykonanie, wysoka jakość materiałów oraz łatwość w obsłudze zapewniają komfort podczas użytkowania. Misja Benro jest prosta – 100% profesjonalizmu w swoich produktach dla profesjonalnych fotografów. Dlatego mogliśmy z powodzeniem objąć produkty Benro sprzedane po czerwcu 2014 roku 7 letnią gwarancją.

Ale dziś chcemy poinformować że idziemy krok dalej.

Nowe linie statywów BAT, RHINO i TORTOISE oraz głowic GX i VX zaprezentowane już we wrześniu zostaną objęte aż 10 letnią opieką gwarancyjną. Premiera nowych modeli będzie początkiem linii Benro Premium która stanie wyróżnikiem oferty Benro na polskim rynku.

Mamy nadzieję że oferowany Państwu nowy program gwarancyjny stanie się kolejnym krokiem w budowaniu zaufania klientów do marki Benro i jej dystrybutora Foto-Techniki.

Language