Think Tank Retrospective 15L – bezpretensjonalne retro

Czy w kwestii plecaków fotograficznych można powiedzieć jeszcze coś nowego? Nowa propozycja Think Tank Retrospective to coś dla osób lubiących klasykę bez zbędnych ozdobników.

W przypadku plecaków i toreb fotograficznych w ostatnim czasie na rynku dominują dwa główne trendy. Mamy albo upakowane funkcjami pozycje futurystyczne, zaskakujące ciekawymi rozwiązaniami i odważnym wzornictwem, lub też modele utrzymane w stylistyce retro. Niestety w przypadku tych drugich rzadko kiedy są to pozycje rzeczywiście oddające ducha czasów. W większości to tanie imitacje, opatrzone w dodatku zbyt dużą ilością ozdobników.

Fotograf z demobilu

Retrospective 15L

Dla wszystkich lubiących prostotę formy i bezpretensjonalną klasykę coś ciekawego przygotowała firma Think Tank. Plecak Retrospective 15L wygląda jak żywcem wyciągnięty z demobilu czy składnicy harcerskiej. Nie brak mu przy tym funkcjonalności.Wykonany z impregnowanego płótna plecak Retrospective pomieści lustrzankę wraz trzema obiektywami (w tym zooma 70-200 mm) oraz lampę reporterską i pomniejsz akcesoria. Do tego oferuje jeszcze 5-litrową sekcję na rzeczy codziennego użytku oraz kieszeń na 15-calowego laptopa.

Do tego otrzymujemy w całości otwierane plecki, które dadzą nam wygodny dostęp do całego spakowanego sprzętu. Mamy też kieszeń na statyw, a ramiona zostały wypełnione miękką pianką tak, by ta surowo wyglądająca konstrukcja nie była zbyt surowa dla naszego komfortu podczas dłuższych wycieczek.

Language