Leofoto – nowa marka w portfolio Foto-Techniki

Pragniemy poinformować że w naszej ofercie pojawiła się nowa marka statywowa z segmentu premium, Leofoto.

Leofoto od początku istnienia marki specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji akcesoriów fotograficznych, zapewniając najlepszy system dla profesjonalnych fotografów. Jedyną misją Leofoto jest bycie wyborem profesjonalistów w zakresie stabilizacji obrazu.

Leofoto

Wierzymy w moc sprzętu. Posiadanie dobrego produktu nie sprawi że będziesz lepszym fotografem, ale posiadanie odpowiedniego sprzętu jest kluczem do łatwiejszej i bardziej profesjonalnej pracy. Bez względu na to jakiego typu fotografia Ciebie interesuje, możesz tutaj znaleźć najbardziej odpowiednie akcesoria, ponieważ łączy nas ta sama pasja i poświęcenie. Jesteśmy entuzjastami fotografii i poświęcamy się projektowaniu i opracowywaniu najbardziej praktycznego i stosowalnego sprzętu fotograficznego.

Leofoto

Wszystkie nasze pomysły powstają po to, aby pomóc Ci w realizacji marzeń, rozwiązaniu problemów i zaspokojeniu Twoich potrzeb. Innowacja jest podstawą naszej działalności. Założyciel Leofoto, który od 15 lat związany jest z branżą sprzętu fotograficznego, pasjonuje się fotografią i sprzętem fotograficznym.

Leofoto

Jesteśmy zainteresowani badaniem nowych, przełomowych technologii i nie boimy się stosować ich w projektowaniu swoich produktów. Tylko w ten sposób możemy wytwarzać produkty o innowacyjnym designie, dostarczać najwyższej klasy doświadczenia użytkownika i produkty najwyższej jakości.

Leofoto

Każdy produkt Leofoto jest opracowywany z punktu widzenia fotografa. Nasze produkty są innowacyjne, praktyczne, trwałe, funkcjonalne i proste. Oferujemy różnorodne akcesoria fotograficzne odpowiednie do różnych typów fotografii, portretu, ruchu, makro, panoramy, obserwacji ptaków czy krajobrazu

Leofoto

Aby uchronić fotografów przed awariami sprzętu w ekstremalnych warunkach, testujemy swoje produkty równie ekstremalnie, aby zapewnić powtarzalność i trwałość w tych warunkach. Każdy nasz produkt to arcydzieło i tutaj znajdziesz najbardziej odpowiednie wsparcie fotograficzne.

Strona producenta: www.leofoto.com

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga na którym znajdziecie wkrótce więcej informacji na temat marki Leofoto.

Language