Comica VM20 – Mikrofon typu Shotgun

Nagrywanie wysokiej jakości dźwięku w hałaśliwych miejscach za pomocą aparatu lub telefonu może być prawdziwym wyzwaniem dla vlogerów, kamerzystów, streamerów i wszystkich innych twórcy przeróżnych treści. W tym tygodniu Comica wypuściła VM20, zupełnie nowy mikrofon typu shotgun, który pomaga zapewnić, że nagrywany dźwięk jest nie tylko użyteczny, ale także najwyższej jakości!

VM20 to wielofunkcyjny, superkardioidalny mikrofon pojemnościowy typu shotgun. 84-gramowy korpus z konstrukcją z pełnego metalu sprawia, że ​​VM20 jest lekki, ale trwały i znacznie chroni przed zewnętrznymi zakłóceniami sygnału.

Dzięki dodatkowym dwóm trybom filtra górnoprzepustowego możesz przełączać się między 75Hz a 150Hz w ciągu sekundy za pomocą jednego kliknięcia.

Dzięki VM20 możesz cieszyć się 60-godzinnym nagrywaniem na jednym ładowaniu. Unikalny wyświetlacz OLED wyświetla stan baterii w czasie rzeczywistym. Z łatwością naładujesz wbudowaną baterię litową VM20 poprzez interfejs USB-C, który obsługuje pracę podczas ładowania.

Głośność można regulować swobodnie i precyzyjnie za pomocą bezstopniowej regulacji zgodnie z potrzebami fotografowania, wygodnie oraz skutecznie.

Inteligentne wykrywanie TRS i TRRS jest uniwersalne i łatwe w użyciu wraz z aparatem lub telefonem (interfejs 3,5 mm). Jeśli używasz smartfona ze złączem USB-C lub iPhone’a Lightning, będziesz potrzebować tylko przejściówki z USB-C / Lightning na kabel TRRS 3,5 mm.

W przypadku nagrywania czystego dźwięku w głośnym otoczeniu niezbędna jest dobra ochrona przed wiatrem, dlatego też mikrofon wyposażony jest w mufę oraz dead cat . Solidny i delikatny futerał pomaga uporządkować i przygotować przebieg pracy.

mikrofon typu shotgun

Czy Comica VM20 to dobry mikrofon typu shotgun?

Zdecydowanie tak! Ten mikrofon to idealne rozwiązanie dla vlogerów, podcastów, streamerów, profesjonalistów audio, lektorów i twórców wideo.

Language