Benro Snoppa Vmate

Snoppa Vmate to rewolucyjna mikro kamera z 3-osiowym gimbalem, która oferuje możliwość nagrywania w orientacji poziomej lub portretowej.

Vmate jest tak kompaktowa, że mieści się w dłoni I w kieszeni dzięki czemu możesz ją zabrać wszędzie.

OBRACANY OBIEKTYW

Snoppa Vmate z szerokokątnym obiektywem f / 2.0 81 ° jest w stanie nagrywać zarówno 4K przy 60 fps, jak i 1080p przy 240 fps w trybie poziomym lub pionowym.

Zmiana między trybami jest łatwa i możliwa jednym ruchem dłoni. Wystarczy delikatnie obrócić soczewkę o 90 stopni zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub w kierunku przeciwnym.

ŁĄCZNOŚĆ Wi-Fi

W przeciwieństwie do innych gimbali, Snoppa Vmate posida Wi-Fi do podłączenia telefonu, tabletu lub innych urządzeń oraz dedykowaną aplikację Vmate.

Aplikacja umożliwia dostęp do zaawansowanych funkcji i trybów, jednocześnie pozwalając zmienić ustawienia rejestrowanego obrazu.

ELASTYCZNE NAGRYWANIE DŹWIĘKU

Vmate zawiera unikalny system przełączania dźwięku, który umożliwia korzystanie z jednego z mikrofonów.

Dwa wbudowane mikrofony Vmate, mikrofon smartfona lub połączenie z mikrofonem Bluetooth oraz natychmiastowa synchronizacja dźwięku z klipami wideo dla najlepszej jakości dźwięku.

ZABIERZ JĄ ZE SOBĄ

Futerał typu hardshell chroni Vmate podczas podróży, a także służy jako uchwyt do telefonu.

Podłącz telefon do Vmate, ważącego zaledwie 120 gramów i dysponuj najlepszym narzędziem do nagrywania filmów wielkości dłoni, które zawsze chcesz mieć pod ręką.

NAJLEPSZA DO VLOGGOWANIA

Doskonałe narzędzie do prowadzenia vlogów – wyjątkowy tryb nadawawia

Vmate wykorzystuje przedni aparat w telefonie oraz kamerę Vmate pozwalając jednocześnie nagrywać siebie I otoczenie w tym samym czasie.

INTELIGENTNE TRYBY

Tryby, takie jak inteligentne śledzenie obiektów, śledzenie twarzy, nagrywanie poklatkowe i nocne ujęcie, pozwalają na pełną kontrolę nad rejestrowanym materiałem.

Language