PMI Ninja

Ninja to najnowszy generator dymu firmy PMI, przełomowy ze względu na swoje rozmiary. Urządzenie zaprojektowane dla profesjonalnych twórców umożliwia szybkie i łatwe tworzenie różnorodnych efektów dymnych w różnego rodzaju scenach.

Kompaktowe rozmiary oraz wydajność sprawiają że użytkownik otrzymuje swobodę przemieszczania się podczas zadymiania planu. Ninja jest o 30% mniejsza niż wcześniejszy model SmokeGENIE dzięki czemu można ją zainstalować w ciasnych miejscach a sterowanie za pomocą pilota sprawi że uzyskamy widowiskowe efekty.
Płyn wykorzystywany do produkcji dymu, SmokeGenie Cloud Formula Fluid jest bezwonny, bezpieczny dla środowiska i może być stosowany do kontaktu z żywnością. Twórcy mają możliwość stworzenia efektu zamglenia, efektu nisko wiszącej mgły odpowiadającej suchemu lodowi, nieruchomych chmur lub impulsów strumieniowych. Możliwość tworzenia kinowego zadymienia planu sprawdzi się w realizacjach filmowych, portretowych sesjach zdjęciowych, fotografii produktowej. Urządzenie produkuje dym w sposób bardzo wydajny ponieważ ciągła produkcja dymu przez 1 minutę zużywa tylko 0,5ml płynu. Inteligenty interfejs monitoruje ile dymu pozostaje do wykorzystania przed przegrzaniem oraz czas konieczny do pełnej regeneracji czyli ponownej gotowości do działania.
Do zasilania zadymiarki stosowane są akumulatory typu 18650 ( nie są w zestawie) który możemy ładować za pomocą złącza USB-C.


Zestaw zawiera wytwornicę Ninja, pilot sterujący, komorę dymną, 100 ml płynu, 4 precyzyjne dysze do kształtowania dymu, dyszę płynnego dymu, dyszę strumieniową, mocowanie1/4”, silikonowy przewód, przewód USB-C, mocowanie magnetyczne, etui ochronne.
PMI Ninja to nowoczesny i wydajny generator dymu który swoje profesjonalne zastosowanie znajdzie w projektach filmowych, portretowych sesjach zdjęciowych oraz fotografii produktowej. Zapewni natychmiastowy efekt dymu w dowolnym miejscu i czasie.

Rozmiar: 142 x 36 x 61 mm
Waga: 286 g

               

Language