Leofoto – Gabriel i Lucifer

Leofoto od początku istnienia marki specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji akcesoriów fotograficznych, zapewniając najlepszy system dla profesjonalnych fotografów. Jedyną misją Leofoto jest bycie wyborem profesjonalistów w zakresie stabilizacji obrazu.

Leofoto na dobre przyjęły się wśród polskich użytkowników. Wpisały się w codzienność profesjonalistów, wypierając inne wcześniej używane produkty. Producent cały czas powiększa swoją ofertę dodając kolejne topowe produkty.

Najnowsze statywy Lucifer i Gabriel to najwyższe i najbardziej zaawansowane modele z całej rodziny Leofoto. Stworzone z wykorzystaniem najlepszych rozwiązań i dostępnej technologii jakie Leofoto wdrożyło w ciągu ostatnich kilku lat. Są to statywy wszechstronne, piękne, stabilne i precyzyjnie wykonane. Spełnią się znakomicie w całym spectrum pracy nowoczesnego fotografa. Ze względu na swoją elegancję dobrze wkomponują się w sesję biznesową.

Posiadają zwartą i kompaktową konstrukcję ale są wystarczająco stabilne aby pewnie i bezpiecznie wykonywać swoją pracę. Charakteryzują się małą wagą i dużym udźwigiem 15kg.

Leofoto posiada 10 letnią gwarancję realizowaną w polskim serwisie.

Language