Lampa LED Weeylite RB9

Weeylite to dynamicznie rozwijający się producent oświetlenia którego właścicielem jest Viltrox. W niedalekiej przyszłości zagoszczą u nas studyjne lampy ledowe tego producenta. W tej chwili dostępna jest u nas lampka ledowa z własną aplikacją do ściągnięcia w appstore lub w goolgeplay która pozawala korzystać z lampy bezprzewodowo.

Viltrox Weeylite RB9 to nowa lampa LED wielkości smartfona dedykowana do oświetlenia niewielkich scen podczas fotografowania lub filmowania urządzeniami mobilnymi, aparatami lub kamerami.
Lampa wyposażona jest w 108 diod LED o wysokiej jakości światła CRI 95+ oferuje zaawansowane tryby oświetleniowe niezbędne do tworzenia kreatywnych rozwiązań.

Obudowa lampy wykonana jest z lekkiego aluminium CNC i posiada jeden górny przycisk włączania/wyłączania oraz cztery boczne przyciski sterujące ustawieniami. Wbudowany ekran OLED wyświetla najbardziej potrzebne informacje typu numer trybu oświetlenia, stan naładowania baterii, skalę temperatury barwowej oraz odcień i nasycenie RGB.

Lampa posiada 7 trybów oświetlenia w ramach których możemy precyzyjnie ustawić temperaturę barwową w krokach co 100k, regulować ustawienia RGB.

Specyfikacja:

  • temperatura barwowa: 2500 – 8500 k
  • źródło światła: 108 diod
  • bateria: 3000 mAh, 7,4 V
  • rozmiar: 140x80x16 mm
  • waga: 26 gram
Language