Michał Kotarbiński

Michał Kotarbiński

Cześć! Moje zainteresowanie fotografią jest przede wszystkim chęcią uwiecznienia chwili, która często trwa tylko sekundę. Przez co dość naturalnym dla mnie jest specjalizowanie się w fotografii koncertowej, oraz szeroko pojętej przyrodniczej.
Swoją fotograficzną przygodę jak większość zacząłem od fotografii portretowej ale dość szybko zrozumiałem, że to nie to – akcja, adrenalina i presja czasu zdecydowanie pomagają mi w twórczym wyżyciu się. Oprócz twórczej strony fotografii doceniam również tą nieco mniej ekscytującą – techniczną. Staram się być na bieżąco z nowinkami technicznymi, w miarę możliwości sprawdzić je na własnej skórze. Dzięki temu z czystym sumieniem mogę komuś polecić jakieś rozwiązanie bądź odradzić wejście na przysłowiową minę.
W przyszłości chciałbym znaleźć trochę czasu na zaistnienie na YT by dzielić się zarówno swoimi wrażeniami z koncertów, czy odbytych podróży jak i sumiennie zrecenzować sprzęt, którego używam.

WWW Facebook

Sprzęt:

Koncerty i fotografia przyrodnicza są niemal na przeciwległych krańcach fotografii jeśli chodzi o sprzęt w związku z tym jest z czego wybierać.


Sony A73, Sony A7r3
Sony 16-36/2.8
Sony 24-70/2.8
Sony 70-200/2.8
Sony 200-600
Sony 35/1.8
Sony 24-105/4
Benro Tortoise 35C
Benro Gimbal Head GH5c
Benro Tortoise 03C
Think Tank Lens Changers
Shimoda X70


Ponadto:
Lornetka Delta Forester
Filtry Haidy
Mikrofon Rode VideoMicro
Szelki od PanaFotografa
Namiot od Tragopan
Shimoda Explore 60

Language