Benro – wybrane produkty w super cenach!

Foto-Technika dystrybutor marki Benro uruchamia promocję na statywy i głowice.
Od 5 października 2022 do 31 grudnia 2022 roku, wybrane statywy i głowice kupicie taniej. 

To doskonała okazja by przygotować się do nadchodzącego sezonu. Statywy i głowice świetnie sprawdzą się również w fotografii przyrody i astrofotografii.Jednym z najważniejszych akcesoriów każdego filmowca obok kamery jest stabilizacja. W większości przypadków profesjonalne ujęcia wymagają dobrego statywu czy monopodu.


Są filmowcy wybierający trójnogi ale są również tacy, dla których lekkości oraz mniejsze gabaryty monopodu są ważniejsze.
W zależności od tego, w jakich warunkach pracujemy, z jaką liczbą osób i na jakim planie dobieramy odpowiednie narzędzie.
Monopod możemy traktować również jako wysięgnik, do wykonywania ujęć z wysokości czy chociażby jako glidecam.

Statywy poza wykorzystaniem na planie filmowym, świetnie sprawdzą się również w fotografii nocnej bądź przy zdjęciach podklatkowych.­

­ ­ ­ ­ Firma Benro, która jest wiodącą marką wśród producentów statywów, stara się ciągle podnosić jakość swojej produkcji. Benro wypełnia to zadania inwestując w nowoczesne narzędzia i technologie oraz zatrudniając profesjonalnie wykwalifikowany zespół inżynierów i projektantów. Dzięki umiejętnemu połączeniu jakości, parametrów technicznych oraz ceny, Benro zapracowało sobie na doskonałą reputację wśród fotografów na całym świecie. Statywy, torby, plecaki i inne akcesoria marki to idealne rozwiązanie dla ludzi aktywnych i podróżujących. Solidne wykonanie, wysoka jakość materiałów oraz łatwość w obsłudze zapewniają komfort podczas użytkowania. Misja Benro jest prosta – 100% profesjonalizmu w swoich produktach dla profesjonalnych fotografów. Dlatego mogliśmy z powodzeniem objąć produkty Benro sprzedane po czerwcu 2014 roku 7 letnią gwarancją. ­ ­

­ ­ ­ ­

Language