Nowe obiektywy Viltrox z mocowaniem Nikon Z (APS-C)

Mamy przyjemność poinformować, że jeszcze we wrześniu pojawią się w sprzedaży 3 nowe obiektywy marki VILTROX z mocowanie Nikon Z do aparatów wyposażonych w matryce APS-C.

Obiektywy te znane są już bardzo dobrze użytkownikom Fuji oraz Sony E. Szczególnie w systemie Fuji cieszą się dużą popularnością.

Chiński producent obiektywów przeznaczonych do bezlusterkowców poinformował o premierze nowych modeli:

  • Viltrox AF 23/1.4 Nikon Z
  • Viltrox AF 33/1.4 Nikon Z
  • Viltrox AF 56/1.4 Nikon Z

Zaprezentowane trzy modele pokrywają swoim zakresem, najczęściej używane i wybierane ogniskowe. Obiektywy dzięki maksymalnemu otworowi przysłony f1.4 idealnie nadają się do pracy w każdych nawet najgorszych warunkach oświetleniowych, a także umożliwiają pełną kontrolę nad głębią ostrości.

Obiektywy wspierają funkcję śledzenia oka (Eye-AF). Konstrukcja optyczna zawiera elementy o bardzo niskiej dyspersji i elementy o wysokim współczynniku załamania światła, które eliminują aberrację i zapewniają wysoką ostrość. Zastosowano również wielowarstwową powłokę HD Nano, aby zmniejszyć odblaski i uzyskać większy kontrast w jasnych i oświetlonych miejscach.

Nowe modele posiadają silnik krokowy STM, który zapewnia szybkie, bezgłośne i dokładne działanie autofocusa. Ponadto obiektyw ma zintegrowany port micro-USB dzięki, któremu możliwe jest wgranie nowego oprogramowania.

Zaletą obiektywu jest zintegrowany pierścień pozwalający sterować wartością przysłony z poziomu obiektywu. Przyczynia się do szybszej i pewniejszej pracy. Dla osób, które używają trybów automatycznych zaprojektowano pozycję „A”, która automatycznie dobiera wartość przysłony.

Dziewięć listków przysłony pozwala wygenerować na pełnym otworze, przyjemne i charakterystyczne rozmycie tła (bokeh).

Na wszystkie obiektywy VILTROX z oficjalnej dystrybucji oferujemy program bezpłatnej 5-cio letniej gwarancji po rejestracji na stronie https://foto-technika.pl/strona-glowna/viltrox5lat/

Language