ThinkTank Retrospective 7 v2.0 – Szymon Bartos

Szymon Bartos – pasjonat fotografii o poszukiwaniu akcesorium, które w życiu fotografa jest bardzo istotne. Jaką torbę wybrać? Na co zwrócić uwagę i dlaczego to właśnie ThinkTank Retrospective jest tym najlepszym wyborem.

Szymon Bartos

„Retrospective to torba, którą odkrywamy i odkrywamy… Gdy myślimy, że znamy już każdy patent i każdą kieszeń, wyłaniają się nam następne ? Jestem w bardzo pozytywnym szoku jak można zaprojektować produkt, tak aby każdy mógł dopasować go do siebie.”

„Torba Think Tank Retrospective 7 V2.0 nie powiem, że należy do tanich (na dzień dzisiejszy kosztuje około 650zł), ale na każdym kroku dostajemy potwierdzenie, że to był dobry wybór. Podczas ulicznych połowów na decydujące momenty torba zapewnia odpowiednią ochronę oraz nie mówi również swoim wyglądem „patrzcie na mnie – mam w środku aparaty”. Mam do czynienia z torbami wielu innych firm i niestety kilka razy przekonałem się, że m.in. waga sprzętu robi swoje. Pomimo zakupu toreb za cenę klasycznych sportowych „adidasów” często po kilku miesiącach materiał się przecierał, a raz o zgrozo pękł mi karabińczyk od paska naramiennego! Tutaj po prostu mamy pewność, że nic takiego nie ma prawa się zadziać. Retrospective jest warty każdej wydanej złotówki. Polecam!”

Zapraszamy Was do zapoznania się z opinią Szymona:

Language