Premiera obiektywu Viltrox AF 75 1.2 XF Pro – podsumowanie

Kreatywny, intensywny i bardzo serdeczny czas za nami. Foto-Technika, oficjalny dystrybutor produktów marki Viltrox przeprowadził cykl spotkań warsztatowo-premierowych związanych z promocją nowego obiektywu Viltrox 75mm f1.2 XF.

W siedmiu miastach w Polsce odbyła prezentacja obiektywu połączona z wykładem dotyczącym gamy produktów Viltrox. Na każdym spotkaniu przeprowadzone zostały również warsztat – test praktyczny nowego obiektywu. Użytkownicy korpusów marki FujiFilm mogli sprawdzić w akcji, również inne ogniskowe dostępne z bagnetem XF.

Warszawa – 25.01.2023 – Oficjalna premiera

25 stycznia 2023 odbyło się pierwsze spotkanie. Wydarzenie przeprowadzono w Bank Studio. Podzielone było na zamknięte spotkanie dla partnerów handlowych oraz prasy.

W drugiej części dnia przeprowadzone zostało otwarte spotkanie na którym uczestnicy pracowali z wspaniałą modelką Mają (@mayyxa). Poniżej krótka relacja z wydarzenia w Warszawie oraz kilka zdjęć autorstwa Damiana Jakowskiego, który poprowadził to spotkanie.

Wrocław – 26.01.2023

Po spotkaniu w Warszawie, przyszedł czas na premierę w pięknym Wrocławiu. Gościło Nas piękne studio Astra Studio. Na wydarzeniu powstało wiele pięknych kadrów. Prowadzącym był Grzegorz Kogut, a do zdjęć pozowała podobnie jak w Warszawie Maja. Poniżej relacja zdjęciowa z wydarzenia we Wrocławiu.

Łódź 08.02.2023

Łódzka premiera odbywała się w zaprzyjaźnionym z Foto-Techniką studio – StudioDaylight. Świetna przestrzeń, przyjazna atmosfera i iście egzotyczna modelka, pochodząca z Malezji Prettini (whoispreetka). Dużym zainteresowaniem na tym spotkaniu cieszyły się również inne ogniskowe od Viltrox. Poniżej relacja zdjęciowa z wydarzenia.

Gdańsk – 09.02.2023

Premiera w naszym mieście odbyła się w cudownej przestrzeni fotograficznej – September Studio. Wydarzenie było bardzo twórcze i niesamowite – szczególnie dzięki cudownemu światłu, które tego dnia wpadało do studia, jak również świetnej modelce Paulinie (@czarrna).

Bielsko-Biała – 16.02.2023

Kolejnym przystankiem w przeprowadzonym road show była Bielsko-Biała. Impreza odbyła się w Antolos Studio. Jak widać na foto-relacji poniżej (autorstwa Mariusza Twaroga), było aktywnie, praktycznie i kreatywnie. W rolę modelki wcieliła się piękna Alicja (@alicjaorzel).

Kraków – 17.02.2023

Stolica południa Polski – Kraków – to kolejna z lokalizacji, gdzie udostępniliśmy użytkownikom marki Fujifilm obiektywy do praktycznych testów z możliwością współpracy z modelką. Wszystko odbyło się w samym centrum Krakowa – Studio Station. Spotkanie poprowadził Grzegorz Kogut, a do zdjęć pozowała Żaneta (@zanet.model).

Rzeszów – 21.02.2023

Rzeszów – to właśnie tutaj, zakończyliśmy road show związany z premierą obiektywu Viltrox 75mm f1.2 z bagnetem Fuji. Spotkanie odbyło się w siedzibie zaprzyjaźnionego sklepu Fotopoker. Kilka zdjęć poniżej.

Całe projekt związany z premierą obiektywu w formie road show uznajemy za bardzo udany. To właśnie od uczestników usłyszeliśmy gratulacje i podziękowanie za możliwość przetestowania obiektywu, pracy z modelką oraz uczestnictwo w warsztacie fotograficznym.

Często padały sformułowania, że „tak powinny wyglądać premiery wszystkich obiektywów”.

Tym bardziej cieszy Nas fakt, że po raz kolejny wyznaczamy trendy w świecie foto-video w Polsce.

Dziękujemy jeszcze raz za Wasze uczestnictwo i aktywność.

Całe przedsięwzięcie zostało przeprowadzone we współpracy z producentem obiektywów – marką Viltrox

Language