OrangeMonkie Foldio 2 Plus mobilne studio

OrangeMonkie Foldio 2 Plus to mobilne studio fotograficzne dla twojego smartfona, tabletu i aparatu.

P ierwsze na świecie mobilne studio dedykowane do urządzeń mobilnych. Składana konstrukcja daje wolność, charakterystyczną dla fotografii mobilnej. Foldio 2 Plus to gadżet dedykowany osobom, które potrzebują sprzętu służącego do wykonywania zdjęć w dobrej jakości.

Małe, przenośne studio umożliwi tobie uzyskanie rewelacyjnych, wysokiej jakości zdjęć. Prosta i sprawna, zarówno instalacja jak i konfiguracja, dadzą ci niemal natychmiast dostęp do zdjęć produktowych, idealnych dla twojego sklepu internetowego. Specjalny uchwyt pozwala na swobodne noszenie Foldio 2 Plus.

Dyfuzor zmniejsza cienie i redukuje odbicia światła.

Dedykowane, potrójne LED’owe oświetelnie

Materiały, z których zostało wykonane mobilne studio to głownie laminowany papier, który trzyma się na mocnych neodymowych magnesach. Dzięki temu, możemy go w łatwy sposób transportować. Dodatkowo studio zostało wyposażone w potrójne LED’owe lampy zasilane bateriami. Ich zadaniem jest odpowiednie doświetlenie fotografowanych obiektów. Zapewniają one jasne światło o temperaturze barwy 5700 K.

OrangeMonkie Foldio 2 Plus jest kompatybilny z OrangeMonkie Foldio Halo Bar, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie dodatkowego oświetlenia.

Studio zostało również wyposażone w inteligentny kontroler ściemniania. Daje to jeszcze większą kontrolę nad poziomem natężenia światła wykrzystywanego do pracy.

Dodatkowo zastosowanie dodatkowej osłony zaczepianej od frontu, pozwala osiągnąć jeszcze lepsze efekty i kontrolę nad światłem.

W odróżnieniu od swojego poprzednika Foldio 2, nowy Foldio 2 Plus posiada otwór w górnej części, co daje jeszcze większe możliwości, kreatywnego wykorzystania tego urządzenia (bardzo przydatne to przedstawienia fotografowanego obiektu, ze wszystkich stron).

Language