Viltrox 50 mm 1.8 Sony FE

Viltrox AF 50/1.8 Sony FE | EAN: 6953400301908

Viltrox 50mm 1.8 to kompaktowy obiektyw stałoogniskowy o standardowej ogniskowej przeznaczony do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Sony z mocowaniem typu E.

Viltrox 50mm 1.8 to kompaktowy obiektyw stałoogniskowy o standardowej ogniskowej przeznaczony do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Sony z mocowaniem typu E. Wszechstronna standardowa ogniskowa jest odpowiednia dla szerokiej gamy tematów, od portretów po reportaże, a jasna konstrukcja f/1,8 doskonale sprawdza się w warunkach słabego oświetlenia i pozwala na kontrolę nad głębią ostrości. Konstrukcja optyczna zawiera jeden element o bardzo niskiej dyspersji, dwa elementy o wysokiej przezroczystości i dwa elementy asferyczne w celu tłumienia różnych aberracji i zniekształceń, a także zastosowano wielowarstwową powłokę HD Nano, aby zredukować odblaski i zjawy oraz aby uzyskać większy kontrast pod światło.

Poza świetną optyką, obiektyw jest również wyposażony w silnik krokowy STM, który zapewnia szybkie, prawie bezgłośne i dokładne działanie autofokusa wraz z możliwością ręcznego ustawiania ostrości. Wewnętrzna konstrukcja ogniskowania również przyczynia się do szybkiego działania. Ponadto obiektyw jest wyposażony w zintegrowany port USB-C do przyszłych aktualizacji oprogramowania obiektywu.

Gniazdo USB C

Obiektyw jest wyposażony w zintegrowany port USB-C do przyszłych aktualizacji oprogramowania obiektywu. Gniazdo znajduje się w bagnecie obiektywu, a zaletą takiego rozwiązania jest brak potrzeby użycia dodatkowych urządzeń jak stacje dokujące.

Wsparcie dla funkcji EYE AF

W obiektywie zastosowano cichy i szybki silnik STM Silent Motor. Szybkość AF sprawdzi się w fotografii, a cichy napęd w wideo szczególnie podczas filmowania lub fotografowania w dyskretnych/wymagających tego miejscach/sytuacjach.

Nowoczesny design

Nowoczesny design. Ważący jedynie 530g. Obiektyw został wyposażony w wielowarstwową wodoodporną powłokę Nano HD

Główne cechy:
• Ogniskowa: 50 mm
• Zakres przysłony: f1.8 – f16
• Mocowanie: Sony E (Full Frame)
• Minimalna odległość ogniskowania: 55 cm
• Średnica filtra: 55mm
• Waga: 340 g

5-LAT gwarancji na obiektywy Viltrox

Sprawdź warunki i zarejestruj obiektyw w terminie 60 dni od daty zakupu.

Language