Tether Tools TetherPro USB-C to USB-C, 31′ (9.4m)

Mamy przyjemność poinformować o rozszerzeniu oferty o nowe kable do tetheringu.

Pierwszy raz będziemy oferowali kabel z dwoma łamanymi końcówkami. Dzięki kątowym złączom po obu stronach kabel TetherPro USB-C to USB-C Rt. Angle/Rt.Angle – Orange 4.6m, zapewnia stabilne i pewne połączenie. Kątowe końcówki kabla doskonale przylegają do boków portów, co nie tylko zwiększa stabilność połączenia, ale również minimalizuje ryzyko przypadkowego odłączenia. Takie rozwiązanie pozwala na lepszy chwyt aparatu i utrzymanie porządku wokół sprzętu fotograficznego. Kabel o długości 4,6 m daje fotografom swobodę ruchu.

Kabel TetherPro USB-C to USB-C, 31′ (9.4m) to nowoczesne rozwiązanie zaprojektowane dla zawodowych fotografów studyjnych. Zapewnia im stabilny transfer danych, odpowiednią długość, trwałość i szybkość przesyłu danych.
Kabel wyróżniają dwa wbudowane moduły TetherBoost które wzmacniają sygnał i wpływają na stabilny transfer danych na dystansie liniowym wynoszącym 9,4 m. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, jego obudowa jest wodoodporna, trwała, posada zwiększoną żywotność i zapobiega załamaniom. Końcówki kabli posiadają wzmocnione krawędzie.

TetherPro USB-C to USB-C, 31′ (9.4m) został zaprojektowany z najwyższymi standardami USB-C  i za jego pomocą można jednokierunkowo transferować dane z szybkością 5 Gb/s. Istnieje możliwość połączenia go z przedłużaczem TetherBoost Pro Core aby powiększyć jego długość aż do 19 metrów. Nowe końcówki kabla zostały dodatkowo wzmocnione a konstrukcja jednej z nich zaprojektowana pod kątem prostym zapewnia bezpieczniejsze połączenie z portem aparatu. Kabel występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, pomarańczowej i czarnej.

Language