PMI Gear – SmokeGENIE

The world’s First pocket Haze, Fog, Dry-ice Machine. 
SmokeGENIE

SmokeGENIE Pierwsza na świecie, kompaktowa, podręczna maszyna do produkcji dymu.

PMI SmokeGenie to rewolucja w technice efektownego zadymienia i zamglenia wykorzystywanego w produkcji filmowej lub w fotografii. Ten przenośny generator dymu jest przełomowy ze względu na swoje rozmiary, ogromne mobilne możliwości i precyzję dozowania dymu. Użytkownik ma pełną kontrolę nad tworzeniem dymu oraz swobodę przemieszczana się podczas zadymiania planu.

SmokeGenie generuje dym w oparciu o technologię waporyzacji ale jest urządzeniem bardziej wyrafinowanym. Posiada wentylator o zmiennej mocy i dzięki 25 trybom może wytwarzać dym z różną szybkością i skalą rozproszenia.  Twórcy mają możliwość stworzenia efektu zamglenia, efektu nisko wiszącej mgły odpowiadającej  suchemu lodowi, nieruchomych chmur lub impulsów strumieniowych. Precyzję produkcji dymu zwiększa specjalna dysza którą można stosować w małych pomieszczeniach, przy fotografii produktowej lub portretowej.
Rozmiar SmokeGenie umożliwia zainstalowanie go w najmniejszych i ciasnych miejscach a zdalne sterowanie za pomocą pilota sprawi że uzyskamy widowiskowe efekty.

Płyn wykorzystywany do produkcji dymu, SmokeGenie Cloud Formula Fluid jest bezpieczny, bezwonny, bezpieczny dla środowiska i może być stosowany do kontaktu z żywnością. Pojemność komory na płyn wynosi 9ml i pełny zbiornik wystarcza na 10 minut produkcji dymu. 
Do zasilania SmokeGenie używane są 2 akumulatory typu 18650 które można ładować w urządzeniu za pomocą szybkiego ładowania USB-C.

Sposobność tworzenia kinowego zadymienia planu sprawdzi się w realizacjach filmowych, portretowych sesjach zdjęciowych, fotografii produktowej. SmokeGenie to  kompaktowe urządzenie które zapewni natychmiastowy dym w dowolnym miejscu i czasie. 

Language