PHOTTIX G-Capsule

Mamy przyjemność poinformować, o wprowadzeniu do oferty nowych unikatowych modyfikatorów marki Phottix, G Capsule.

Innowacja nigdy się nie kończy. Po sukcesie popularnego na całym świecie softboxu Raja, Phottix z dumą ogłasza nową serię wielofunkcyjnych modyfikatorów EZ-up G-Capsule.

Innowacyjna G-Capsule łączy w sobie softbox z parasolem typu shoot-through, co pozwala na niezliczone zastosowania. Użyj jako tradycyjnego softboxa z dołączonym gridem, jako beauty disha lub jako miękkiej latarni z oświetleniem dookólnym. System zawiera również 4-kolorowy zestaw magnetycznych uchwytów żelowych.

Dostępna w 8 różnych rozmiarach i stylach, G-Capsule ma mocowanie Bowens, a mocowania Elinchrom i Profoto są dostępne osobno.

Cechy:

  • Pierwszy na świecie softbox panoramiczny all-in-one
  • 8 rozmiarów i stylów
  • Parasol typu shoot-through w połączeniu z softboxem i gridem pozwala na wiele zastosowań
  • Zintegrowany magnetyczny uchwyt filtra żelowego z 4 kolorowymi filtrami żelowymi
  • Przycisk odblokowujący „ONE Push Release” ułatwiający zdejmowanie.
  • Wykorzystuje żaroodporny materiał SL Tech firmy Phottix
  • 4/16 Żebra z włókna szklanego z białym wnętrzem
  • Wymienne pierścienie prędkości dla popularnych marek oświetlenia
  • Obsługuje lampy błyskowe, stroboskopowe, monolighty, światła ciągłe i diody LED
  • Torba podróżna w zestawie

Co to jest system modyfikujący G-Capsule?

Seria G-Capsule to pierwszy na świecie panoramiczny lekki softbox All-in-One z patentami, które oferują cztery tryby oświetlenia: Softbox, Grid, Beauty Dish i Lantern.

Seria G-Capsule ma czarną powierzchnię zewnętrzną, białą powierzchnię wewnętrzną oraz strukturę z 4 i 16 żebrami z włókna szklanego. Żebra z włókna szklanego są lekkie, ale solidne i trwałe, a także można je łatwo złożyć, aby zaoszczędzić miejsce do przechowywania. Softbox jest dostarczany z torbą transportową.

Seria G-Capsule jest wyposażona w popularne mocowanie Bowens, które jest kompatybilne z popularnymi akcesoriami mocującymi typu Bowens do lamp stroboskopowych, lamp błyskowych lub LED.

Wymienne mocowanie do Elinchrom i Profoto jest również dostępne i sprzedawane oddzielnie.

Co to jest G?

„G” oznacza magnetyczny uchwyt filtra żelowego, który jest dostarczany z czterema kolorowymi filtrami żelowymi.

Innowacyjny i opatentowany uchwyt filtra żelowego wyposażony w mechanizm magnetyczny po obu stronach umożliwia zmianę kolorowego filtra żelowego w ciągu kilku sekund. Użyj filtrów żelowych, aby stworzyć wyjątkowy nastrój na planie zdjęciowym.

Doskonały materiał odporny na ciepło

Białe wnętrze softboksów z serii G-Capsule jest wykończone wysokiej jakości odpornym na ciepło materiałem tekstylnym, który wytrzymuje temperatury do 120°C (248°F), podczas gdy filtry żelowe wytrzymują temperatury do 130°C (266°F). ).

G-Capsule to najlepszy wybór do użytku z różnymi diodami LED o dużej mocy, które zyskują obecnie na popularności.

Chcesz światła panoramicznego 180 stopni?

Unikalny okrągły kształt trybu Lantern zapewnia piękne, równomierne światło z efektem panoramy o szerokim zasięgu. Jest idealny do fotografii, produkcji wideo/kinematografii, transmisji na żywo i oświetlenia imprez.

Ten softbox jest idealnym towarzyszem nowoczesnego hybrydowego twórcy.

Jak korzystać z trybu latarni?

Parasol i softbox można łatwo łączyć za pomocą rzepów na krawędziach obu, można też używać ich osobno do innych celów kształtowania światła.

System przycisków odblokowujących „ONE Push Release”.

Wzmocniony system przycisków odblokowujących, najbardziej innowacyjny.

Składany przycisk odblokowujący „ONE Push Release” – łatwe składanie, i montaż pozwala zaoszczędzić czas i poprawić wydajność fotografowania.

Language