EXPOzycja’22

EXPOzycja’22 przeszła już do historii, ale zdecydowanie warto ją wspomnieć i podzielić się naszymi wrażeniami !

EXPOzycja to z pewnością jedno z największych wydarzeń w naszym kraju, a można by się również pokusić o stwierdzenie, że jedno z największych w naszej części Europy.

Wydarzenie z pewnością potrzebne i patrząc na tegoroczną frekwencję bardzo wyczekiwane przez świat foto-video. Był to świetny czas wymiany doświadczeń, spotkania autorytetów, testowania sprzętu i zdobywania wiedzy.

EXPOzycja’22 odbyła się w Krakowie na Tauron Arena w dniach 12-13 maja 2022. Na 27 stanowiskach, wystawcy zaprezentowali bilsko 100 marek sprzętu foto-video. Począwszy od akcesoriów do profesjonalne aparaty i kamery wideo.

Foto-Technika dystrybutor ponad 20 marek sprzętu foto-video była również obecna. Zabraliśmy ze sobą dużo sprzętu i akcesoriów, dzięki czemu uczestniczy mogli jeszcze lepiej poznać nasze produkty.


Obok ogromnej ilości sprzętu na uczestników, którzy stawili się na EXPOzycja czekało 45! niezwykle interesujących i zróżnicowanych wykładów/warsztatów prowadzonych przez specjalistów ze świata fotografii i filmu.

Ambasadorzy Foto-Technika również podzielili się swoimi doświadczeniami i wiedzą i spostrzeżeniami.

Michał Warda poprowadził wykład i przedstawił istotę i rolę nośników pamięci w pracy profesjonalnego fotografa. Michał, na codzień swoje zlecenia rejestruje na nośnikach marki Angelbird.

Damian Jakowski natomiast poprowadził wykład o fotografii portretowej, oraz obiektywach manualnych. Temat wykładu skupiał się na zagadnianiu „jak i jaki obiektyw manualny dobrać by spełniał stawiane przez użytkownika wymagania”. Nie zabrakło w nim oczywiście zdjęć i przykładów obiektywów, takich marek jak 7Artisans, TTArtisan, Viltrox czy Meyer Optik Görlitz.

Uczestnicy! No właśnie zapomnielibyśmy o najważnieszym! W ciągu 2 dni targi odwiedziło blisko 3000 osób!

Cieszy Nas ogromne zainteresowanie naszymi markami. Dziękujemy za Waszą obecność, rozmowy, pytania. To był bardzo cenny dla Nas czas.

Na naszym stoiku mogliście znaleźć produkty następujących marek:

Angelbird Technologies

THINK TANK PHOTO

Tether Tools

7Artisans

TTArtisan

VILTROX

CoMica Technology Co.

Leofoto

BENRO Polska

Weeylite

Meyer-Optik-Goerlitz

Shimoda Design

Phottix Professional Photo Accessories

Language